Łódź · ul. Narutowicza 126a · lokal C

oferta

Medycyna estetyczna

Mezoterapia mikroigłowa
270.00

 Za pomocą tradycyjnej metody odżywiania skóry można przenikać tylko w głąb wierzchniej warstwy naskórka. Ze względu na niską  efaktywność (tylko 0,3%), po licznych badaniach naukowcy opracowali nową metodę: Mezoterapie (Microneedle Therapy). Metoda ta efektywnie poprawia penetrację skóry przez warstwy epidermis i dermis, która staje się miła w dotyku i odżywiona. Mezoterapia stymuluje skórę do procesów samonaprawczych. Stymuluje jej warstwy i włókna w ok 8%, co można porównać do zabiegów laserowych i chirurgii kosmetycznej. Jest to sprawdzona metoda i najlepszy niechirurgiczny sposób leczeniu objawów starzenia. 
Mezoterapia jest bezpieczna, niezawodna. Może być wykorzystywana przy walce z cellulitem, zmarszczkami, rozstępami i przebarwieniami. Polecana jest także w profilaktyce wypadania włosów.

Laser diodowy MedioStar NeXT

Depilacja laserowa jest zabiegiem opartym o fizykalne oddziaływanie energii promieniowania świetlnego na tkanki. Wiązki promieni pochłaniane są przez zawartą we włosie melaninę (barwnik), dzięki czemu jest on niszczony wraz z korzeniem,
co uniemożliwia jego wzrost w przyszłości. Ponieważ korzeń pochłania więcej energii niż otaczające go tkanki (skóra), jego temperatura rośnie szybciej i przy odpowiednim doborze para-metrów jedynie on ulega zniszczeniu.
Laser usuwa jedynie włosy znajdujące się w momencie zabiegu w tzw. fazie aktywnego wzrostu (anagen), stąd też konieczność wykonania serii kilku zabiegów w około 6- tygodniowych odstę-pach.
Metoda depilacji laserowej pozwala na eliminację zbędnego owłosienia z dowolnej części ciała (górna warga, podbródek, plecy, klatka piersiowa, brzuch, przedramiona, linia bikini, uda, łydki etc.). Szczególnie polecana jest pacjentom z zaburzeniami endokrynologicznymi (hormonalnymi), w przebiegu których pojawia się nadmierne owłosienie oraz osobom, u których po zastosowaniu tradycyjnych metod
depilacji pojawiają się stany zapalne i objawy wrastania włosków. Depilacja laserowa dedykowana jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.