Łódź · ul. Narutowicza 126a · lokal C

BLINS JEST MIEJSCEM, W KTÓRYM ZADBAMY
O CIEBIE W SPOSÓB KOMPLEKSOWY.

Co to oznacza?

Naszym celem jest nie tylko dbanie o piękno płynące z wnętrza ( zmiany wyglądu i samopoczucia będące wynikiem dietoterapii), ale również o piękno zewnętrzne (zabiegi z zakresu kosmetyki oraz medycyny estetycznej). Oferujemy także ukojenie zmysłów i ciała poprzez masaże relaksacyjne, odchudzające i antycellulitowe, a także z wykorzystaniem ekologicznych składników. Naszym priorytetem jest Twoje zdrowie i komfort, dlatego korzystamy w 100% z naturalnych i bezpiecznych składników - przeprowadzamy m.in. opalania natryskowe, będące doskonałą alternatywą dla solarium.  Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze dietetyków, kosmetologów i fizjoterapeutów, w jednym miejscu możesz zadbać o dobre samopoczucie, wygląd i sylwetkę.

 

Oto nasz dream team w trosce o Twoje piękno !

Aleksandra Strzyż (od lewej)
Studia I stopnia ukończyła na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, obecnie na studiach magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W pracy zawodowej najważniejsze jest dla niej zadowolenie pacjenta z wykonanego zabiegu. Praca z ludźmi to dla niej przyjemność, zawsze indywidualnie ustala kurację. Specjalizuje się w zabiegach na twarz, a największą satysfakcją są dla niej efekty w terapii cer problematycznych. Jej wielką pasją są zabiegi laserowe, w których ciągle się doskonali.

Karolina Rybacka
Dokładną do perfekcji, ambitna, zawsze uśmiechnięta i tryskająca energią, to tylko wierzch góry zalet Karoliny, która w naszym gabinecie wykonuje zabiegi kosmetyczne.
Liczne certyfikaty Karoliny świadczą o ogromnej chęci nauki oraz rozwoju, jak i talencie tej młodej dziewczyny. Spod Jej uzdolnionym rąk wychodzą perfekcyjne brwi, precyzyjnie wykonany manicure oraz wachlarz rzęs. Karolina wykonuje w naszym gabinecie masaże, między innymi bańka chińska czy relaksacyjny. Niezastąpiona w dream team gabinetu Blins.

                                                    

Daniel Jacaszek

Trener personalny z 20 letnim doświadczeniem Specjalizacja-kulturystyka,trening Core,TRX,ABS,TBC,Body Pump,Expandery. treningi indywidualne,grupowe,dietetyka,odchudzanie,budowanie masy mięśniowej,zdrowy styl życia. Wykładowca w “Centrum Nauk o Zdrowiu ŻAK”.Podstawowym celem jest przekazywanie wiedzy i edukowanie podopiecznych tak by osiągali jak najlepsze efekty.Stali się samodzielni i świadomi jak dbać o swoje ciało i zdrowie.Zaraza pozytywną energią.Wiedza poparta doświadczeniem.Sam jest doskonałym przykładem jak wyglądać dobrze i dbac o ciało i zdrowie...pomimo iz nie ma się juz 18 lat.Chetnie pomaga ,doradza i zawsze trzyma ręke na pulsie.