Łódź · ul. Narutowicza 126a · lokal C

Promocje

Nowy Zabieg- Elektrostymulacja!

 

 Elektrostymulacja to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. Elektrostymulacja to istny trening mięśni bez wysiłku!

Efekty zabiegu elektrostymulacji:

 • redukcja tkanki tłuszczowej z najbardziej opornych w terapii obszarów, takich jak: brzuch, uda czy pośladki
 • redukcja wagi
 • poprawa samopoczucia
 • wzmocnienie i zwiększenie siły mięśni
 • wyrzeźbienie i wysmuklenie sylwetki
 • redukcja nadmiaru skóry pozostałego po ciąży czy szybkiej utracie wagi
 • redukcja cellulitu i wyrównanie powierzchni skóry
 • poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry
 • przyspieszenie produkcji kolagenu i elastyny
 • poprawa elastyczności, napięcia i kolorytu skóry
 • poprawa ogólnej odporności i zmniejszenie dolegliwości bólowych

Na czym polega elektrostymulacja?

Elektrostymulacja to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni. Zabieg polega na przymocowaniu do ciała elektrod, które stymulują określone partie mięśni.

Dzięki temu, że intensywność impulsów elektrycznych jest dobierana indywidualnie, podczas zabiegu odczuwasz dopasowany do Twoich możliwości skurcz mięśnia.

Woda, zdrowia doda!

Uwodnienie tkanek ma duży wpływ na skuteczność zabiegów elektrostymulacji. Dlatego pij dużo wody przez cały dzień i koniecznie szklankę przed zabiegiem, aby wzmocnić efekty Twoich ćwiczeń. Nie zapomnij też o peelingu ciała – gładka, nawilżona skóra lepiej przewodzi impuls dzięki czemu skurcz mięśnia będzie bardziej efektywny.

Elektrostymulacja ciała:

Elektrostymulacja to również jedna z najskuteczniejszych i najmniej uciążliwych metod modelowania sylwetki. Oprócz zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej, pozwala zwiększyć sprawność mięśni, a także odżywić i uelastycznić skórę.

Elektrostymulacja umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej w okolicach, które podczas odchudzania sprawiają najwięcej problemów. Dodatkowa nawet niewielka aktywność fizyczna i delikatna modyfikacja diety sprawiają, że zabieg jest nie tylko bardzo efektywny, ale po prostu działa cuda!

Elektrostymulację możemy stosować właściwie na wszystkich częściach ciała. Najlepsze efekty redukcji tkanki tłuszczowej można zaobserwować na brzuchu i udach. Dzięki stymulacji prądem elektrycznym możemy również wymodelować, podnieść i ujędrnić pośladki, a także zredukować nadmiar skóry, który pozostał po nagłym spadku wagi lub np. po ciąży.

Elektrostymulacja od wielu lat jest także z powodzeniem stosowana w medycynie jako niezwykle skuteczna metoda rehabilitacji i zmniejszania bólu, np. kręgosłupa. W zależności od parametrów zabiegu możemy wywołać skurcze mięśni o różnej sile i częstotliwości.

Mocniejsze skurcze, tak jak i intensywne ćwiczenia, zużywają więcej energii i spalają tłuszcz. Delikatniejsze skurcze, tak jak np. te wywoływane podczas ćwiczeń pilates, rzeźbią sylwetkę.

Obliczono, że praca jaką wykonuje Twoje ciało podczas 20 min. zabiegu elektrostymulacji odpowiada ponad 1200 „brzuszków”! Zabieg elektrostymulacji należy powtarzać 2 razy w tygodniu.

Cennik:

Jedna partia (uda, pośladki, brzuch lub ramiona) - 30min - 30zł

Karnet 5 zabiegów - 5x30min - 100zł

 

Nowy Zabieg- Elektrostymulacja!